Mazurskie Radio Praekologia

Gram lokalnych muzyków / kooperatywy!

Lista automatyczna:

[ai_playlist id=”1739″

Masz pomysł na materiał / audycję związaną z muzyką, społeczeństwem, praekologią, wydarzeniami w okolicy? Pisz na . Znasz muzyków, którzy grają tak, że przechodzą Ci ciarki? Napisz do nich i do mnie. Ktoś Cię porywa swoimi wykładami? Czekasz na wyjątkowe wydarzenie w tym roku lub doświadczyłeś <człowieku: default mode on> czegoś niesamowitego? Pisz na

Zapraszam lokalnych twórców (związanych z Mazurami) do kontaktu. Wasza muzyka i sztuka są dziś wyjątkowo potrzebne.

Miejsce na promocję małego, wartościowego przedsięwzięcia (3 miejsca). 30+ zł / m-c(serwery?). Biznes: stawki rynkowe.

Muzyków współpracujących z firmami zarządzającymi prawami autorskimi na ten moment przepraszam – praca nad projektem praekologicznym i rachunki są priorytetami a licencje kosztowne. Wiem, że z czasem i to przestanie być problemem. Rozwiązanie ułatwi rozsyłanie znajomym linków z inf o potrzebie działania i drobnych, regularnych wpłat:
https://praekologia.pl/radio oraz https://praekologia.pl/kontakt (różne opcje, w tym Patronite – niezaktualizowany). Kilka złotych miesięcznie zazwyczaj wystarczy.

Bezpośrednie wsparcie:
Stowarzyszenie Praekologia, 70 1140 2004 0000 3802 7757 3232
tytułem: “Na cele statutowe – radio.”

Siedzibą Radio jest siedziba Stowarzyszenia Praekologia – mój dom. Zasilany jest w 100% ze słońca i wiatru. Funkcjonowanie radio nie wymaga wydobycia, przetwarzania, transportu czy spalania paliw kopalnych i jak na używany sprzęt – działa 4 rok. Chcesz wiedzieć więcej – skontaktuj się: kttps://praekologia.pl/kontakt.
Z dobrych wiadomości – to po mojej stronie. Obsługujące radio serwery zewnętrzne niestety działają inaczej, lecz – to również będzie można będzie zmienić.

Aby udostępniać stream powyżej 50 osobom wsparcie będzie niezbędne. W tej chwili automatyczna playlista również korzysta z dość ograniczonych zasobów mojego serwera (hosting). Sygnał streamu wychodzi w 64 / 96 kb/s. Strona może być czasowo niedostępna.

ognisko_3-2021
Ognisko w obozie Praekologii, Kuty 2021

Klip z próby w lasku zrobiliśmy w ubiegłym roku. Tuż po rozmowie z Wojtkiem (pewnie go usłyszymy), który wspomniał o radio w rozmowie dotyczącej potrzeb społecznych. Na nowo rozpalając w ten sposób moje wyobrażenia o miejscu, z którego moglibyśmy czerpać garściami z tego, co lokalne i wartościowe. Na wielu płaszczyznach. Radio to umożliwia i bardzo się cieszę, że możemy się tutaj spotkać. Wspieramy lokalnych twórców i małych gospodarzy.

Podziel się tą stroną: